Stolarz ( praca przy produkcji okien i drzwi ) wynagrodzenie od 13,36 euro brutto Belgia


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla belgijskiego kontrahenta, zajmującego się produkcja okien i drzwi poszukujemy pracowników na stanowisko stolarza.

Do Twoich głównych obowiązków będzie należeć ciecie i obróbka elementów drewnianych, szlifowanie, lakierowanie drewna oraz obsługa maszyn zakładowych.


Jeśli posiadasz:

 • wyksztalcenie kierunkowe w tym zakresie
 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • własny samochód, którym możesz wyjechać do Belgii
 • komunikatywną znajomość języka angielskiego

Jeśli szukasz:

 • stabilnego zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o prace
 • atrakcyjnego wynagrodzenie nawet 2400 euro brutto miesięcznie
 • nadgodzin płatnych nawet 22,50 euro brutto/h
 • możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
 • ciekawych benefitów pozapłacowych w postaci rocznej pensji, pakietu opieki medycznej, karty paliwowej
 • dodatkowego wynagrodzenia za wyjazd własnym autem w wysokości 100 euro miesięcznie
 • opieki polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
 • pomocy w znalezieniu zakwaterowania w Belgii

To znaczy, ze idealnie trafiłeś/aś. Nie czekaj, aplikuj już dziś i zacznij z nami współpracę !


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Stolarz ( praca przy produkcji okien i drzwi ) wynagrodzenie od 13,36 euro brutto Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Stolarz ( praca przy produkcji okien i drzwi ) wynagrodzenie od 13,36 euro brutto Belgia w miejscowości: Lokeren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Stolarz ( praca przy produkcji okien i drzwi ) wynagrodzenie od 13,36 euro brutto Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Stolarz ( praca przy produkcji okien i drzwi ) wynagrodzenie od 13,36 euro brutto Belgia, praca w Lokeren dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.