Operator Ładowarki Kołowej i Teleskopowej

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Stanowice Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy produkującej pellet drzewny, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator Ładowarki.

Praca w miejscowości Stanowice k. Gorzowa Wlkp.


Posiadasz uprawnienia...

do obsługi ładowarki kołowej lub teleskopowej?

Masz za sobą pierwsze doświadczenie w tym zakresie?

Poszukujesz nowego wyzwania zawodowego?

Świetnie trafiłaś/-eś!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Co z nami zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na okres próbny – 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony)
  • solidne wynagrodzenie (uzgadniane na spotkaniu rekrutacyjnym) wzbogacone premią miesięczną
  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej

Warunki pracy:

  • zmiany 12-godzinne
  • stały grafik: 1 dzień – dniówka; 2 dzień – nocka; 2 dni wolnego
  • szkolenie wdrożeniowe przy rozpoczęciu zatrudnienia
  • prace przy użyciu ładowarki w firmie zajmującej się produkcją pelletu drzewnego

Dodatkowe informacje

Aplikuj i rozpocznij pracę jeszcze w listopadzie!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator Ładowarki Kołowej i Teleskopowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Ładowarki Kołowej i Teleskopowej w miejscowości: Kostrzyn nad Odrą jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Ładowarki Kołowej i Teleskopowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Ładowarki Kołowej i Teleskopowej, praca w Kostrzyn nad Odrą dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.