Operator maszyn produkcyjnych i pakowaczka wynagrodzenie od 2200 euro brutto/h + darmowe zakwaterowanie Praca na terenie Belgi Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

 • Wingene, Belgia
 • 15-11-2019 , do końca 95 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora maszyn produkcyjnych oraz pakowaczki dla belgijskiej firmy z branży przemysłowej.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku operatora maszyn będzie odpowiadać za obsługę wtryskarki. Natomiast pakowanie wytwarzanych na terenie zakładu produktów to główne zadania pakowaczki.

Jeśli posiadasz:

 • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych
 • komunikatywną znajomość języka angielskiego
 • zaangażowanie, motywację do pracy
 • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
 • gotowość do pracy w systemie zmianowym
 • możliwość wyjazdu własnym autem (mile widziane)

Jeśli chcesz zyskać:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (warunki polsko – belgijskie)
 • pracę w pełnym wymiarze godzin
 • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14 euro brutto/h
 • nadgodziny płatne 150 % stawki podstawowej – 21 euro brutto/h
 • czeki żywieniowe w wysokości 6 euro brutto za przepracowany dzień
 • darmowe zakwaterowanie oferowane przez pracodawcę
 • dodatkowe benefity w postaci karty paliowej, opieki medycznej, trzynastej pensji
 • zastrzyk gotówki w kwocie 100 euro brutto miesięcznie za wyjazd własnym samochodem
 • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Idealnie trafiłeś/aś. Aplikuj już dziś!


Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Zakwaterowanie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn produkcyjnych i pakowaczka wynagrodzenie od 2200 euro brutto/h + darmowe zakwaterowanie Praca na terenie Belgi

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych i pakowaczka wynagrodzenie od 2200 euro brutto/h + darmowe zakwaterowanie Praca na terenie Belgi w miejscowości: Wingene jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn produkcyjnych i pakowaczka wynagrodzenie od 2200 euro brutto/h + darmowe zakwaterowanie Praca na terenie Belgi Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych i pakowaczka wynagrodzenie od 2200 euro brutto/h + darmowe zakwaterowanie Praca na terenie Belgi, praca w Wingene dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.