Pracownik do koordynowania kontaktów z architektami wnętrz oraz klientami

WARSAW DESIGN Warszawa

Spółka handlowa z branży designerskiego wyposażenia wnętrz poszukuje pracownika do koordynowania kontaktów i bieżącej obsługi architektów wnętrz oraz klientów

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Profesjonalna obsługa architekta / pracowni projektowej oraz klienta i współpraca z nimi przy obsłudze projektu, zarówno bezpośrednio w salonie sprzedaży, jak również telefonicznie i online.
  • Bieżąca koordynacja komunikacji między firmą, architektem oraz klientem w celu realizacji i udanego zamknięcia projektu.
  • Poszerzanie bazy architektów z terenu całej Polski, a docelowo również Europy.
  • Wyszukiwanie i obsługa nowych klientów indywidualnych jak również biznesowych, np. przy projektach budowlanych i inwestycjach t.j. apartamentowce, osiedla domków, rewitalizowane kamienice, hotele itp

WYMAGANIA

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o zbliżonym profilu.
  • Bardzo mile widziana znajomość branży wyposażenia wnętrz segmentu high / premium lub zbliżonej oraz umiejętność obsługi klienta z wyższej półki i doświadczenie zawodowe w jej ramach.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia wielu projektów jednocześnie, wysoki poziom profesjonalizmu w kontakcie z klientami i partnerami handlowymi, samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • MILE WIDZIANE :
    • Zainteresowanie architekturą i wyposażeniem wnętrz, nowoczesnym designem i podobnymi tematami. Mile widziane wykształcenie kierunkowe, np. architektura wnętrz, projektowanie.
    • Własna baza kontaktów  architektów / pracowni projektowych lub potencjalnych klientów.
    • Doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy lub gotowość do jej założenia / reaktywacji i współpracy B2B.
    • Min. komunikatywna znajomość jęz. angielskiego.
    • Znajomość obsługi nowych mediów.
    • Szukamy osoby bezkonfliktowej, sympatycznej i uśmiechniętej na co dzień, zarówno w stosunku do architektów, współpracowników, a przede wszystkim do klientów.

OFERUJEMY:

  • Stabilizację lub elastyczność – praca w pełnym wymiarze godzin lub w zakresie części etatu.
  • Wynagrodzenie w formie podstawy z możliwością poszerzenia go o część prowizyjną uzależnioną od umiejętności sprzedażowych pracownika.
  • Pracę w showroomie w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Mokotowa, kilka minut   od stacji metra Wilanowska.
  • Uczestnictwo w szkoleniach, targach i imprezach branżowych.
  • Ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i doświadczenia zawodowego w niezwykle  interesującej branży luksusowego wyposażenia wnętrz.
  • Pełne wsparcie ze strony przełożonych w celu efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków i sympatyczną atmosferę w pracy w zgranym, kilkuosobowym zespole.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego, łącznie z możliwością przejścia na kontrakt menedżerski w perspektywie kilku lat.

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem wraz z krótką informacją dlaczego jest Pani/Pan zainteresowany pracą na oferowanym stanowisku i co może Pani/Pan wnieść do naszej firmy jako swój unikalny wkład w jej rozwój.

Prosimy również w przesłanej wiadomości o określenie w wiadomości

  • swoich oczekiwań finansowych,
  • dyspozycyjności czasowej w ciągu tygodnia,
  • informacji o najwczesniejszym możliwym terminie rozpoczęcia pracy.

Aplikacje uzupełnione o powyższe informacje będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik do koordynowania kontaktów z architektami wnętrz oraz klientami

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik do koordynowania kontaktów z architektami wnętrz oraz klientami w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy WARSAW DESIGN lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik do koordynowania kontaktów z architektami wnętrz oraz klientami Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik do koordynowania kontaktów z architektami wnętrz oraz klientami, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.WARSAW DESIGN praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.