Szukasz pracy z perspektywami? Zostań Pracownikiem Produkcji i zarabiaj nawet 3100 zł brutto + solidne premie!


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie dla naszego Klienta zajmującego się dystrybucją pomp, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strzelinie na stanowisku Pracownik Produkcyjny.


Rekrutujemy!

Szukamy osób sumiennych i ambitnych, które dołączą do naszego zespołu w firmie produkcyjnej i rozpoczną pracę w dziale obróbki metalowych elementów lub montażu.

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, w wysokości nawet 3100 zł brutto;
  • solidne premie do 450 zł brutto;
  • trzyzmianowy system pracy, od poniedziałku do piątku; 
  • dla ambitnych możliwość dorobienia dodatkowych pieniędzy w weekendy!

 

Jesteśmy otwarci na wszystkich Kandydatów, zarówno tych, którzy mają już w swoim doświadczeniu pracę produkcyjną, jak i tych, którzy dopiero zaczynają!

Mile widziane:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych, suwnic lub żurawi;
  • doświadczenie w pracy na produkcji. 

Dodatkowe informacje

Jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie? Aplikuj i zacznij pracę w firmie z perspektywami!

Odpowiedzi na dodatkowe pytania z chęcią udzielimy...

pod numerem: 503 075 956 lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Szukasz pracy z perspektywami? Zostań Pracownikiem Produkcji i zarabiaj nawet 3100 zł brutto + solidne premie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Szukasz pracy z perspektywami? Zostań Pracownikiem Produkcji i zarabiaj nawet 3100 zł brutto + solidne premie! w miejscowości: Wyszonowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Szukasz pracy z perspektywami? Zostań Pracownikiem Produkcji i zarabiaj nawet 3100 zł brutto + solidne premie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Szukasz pracy z perspektywami? Zostań Pracownikiem Produkcji i zarabiaj nawet 3100 zł brutto + solidne premie!, praca w Wyszonowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.