Magazynier (także bez uprawnień UDT)

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin 17,50 - 18,50 PLN

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie, poszukujemy osób do pracyna na stanowisku Magazyniera.


Pracuj z nami!

Zaoferujemy Ci stałe zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. 

Jeśli posiadasz uprawnienia UDT zezwalające na obsługę wózków widłowych, zaproponujemy Ci stawkę 18.50 zł/h brutto. 

Nie posiadasz uprawnień? Twoja podstawowa pensja będzie wynosiła 17.50 zł/h brutto. 

Dodatkowo do każdej przepracowanej godziny dopłacimy Ci 0.50 zł, a za brak nieobecności dostaniesz nawet 340 zł. 

Do naszego zakładu dowozi autobus pracowniczy - z Centrum Szczecina, Stargardu i Pyrzyc. 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 14-22

Do Twoich zadań będzie należał rozładunek produktów, rozmieszczenie na magazynie, a także dostarczenie komponentów na linię produkcyjną. 

Nie zastanawiaj się dłużej - startujemy już od poniedziałku (21.10).


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier (także bez uprawnień UDT)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier (także bez uprawnień UDT) w miejscowości: Pyrzyce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier (także bez uprawnień UDT) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier (także bez uprawnień UDT), praca w Pyrzyce dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 504862677

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie