Praca jako operator wózka combi truck 12,56 euro brutto/h Praca w Belgii


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla naszego Klienta z Belgii lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko: Operator wózka widłowego Combi Truck.


Opis stanowiska:

Operator wózka combi truck zajmuje się załadunkiem oraz rozładunkiem tirów oraz innymi pracami magazynowymi

Wystarczy, że:

  • komunikatywnie znasz język angielski
  • posiadasz uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego combi truck
  • masz możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • jesteś dyspozycjny/a do wyjazdu od zaraz
  • cechuje Cię zaangażowanie, odpowiedzialność oraz pracowitość

Czekają na Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 12,56 euro brutto/h wzbogacone premią zmianową 7,5%, co daje razem 13,51 euro brutto/h
  • czeki żywieniowe o wartości 6,5 euro do wykorzystania w belgijskich sklepach w przepracowane dni
  • karta paliwowa oraz dodatek amortyzacyjny w wysokości 100 euro brutto/h

Nie czekaj i aplikuj już dziś!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca jako operator wózka combi truck 12,56 euro brutto/h Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca jako operator wózka combi truck 12,56 euro brutto/h Praca w Belgii w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca jako operator wózka combi truck 12,56 euro brutto/h Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca jako operator wózka combi truck 12,56 euro brutto/h Praca w Belgii, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.