Koordynator systemu szkoleniowego

Hays Office Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Koordynator systemu szkoleniowego
Warszawa
NR REF.: 1130352

Dla naszego Klienta, posiadającego Globalne Centrum Usług Wspólnych w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko Eksperta z zakresu systemu szkoleniowego.

Jeśli pasjonujesz się ludźmi i ich wszechstronnym rozwojem a oprócz tego chcesz połączyć to z pracą systemową, świetnie odnajdziesz się na tym stanowisku!


Obowiązki:

Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in.: służenie ekspertyzą dotyczącą operacji związanych z systemem szkoleniowym bazującym na SAP, wsparcie Klientów wewnętrznych oraz współpracowników w zakresie problemów związanych z systemem, wprowadzanie nowych projektów szkoleniowych oraz udoskonalanie obecnych procesów.
 

Wymagania:

By osiągnąć sukces potrzebujesz pierwszych doświadczeń zawodowych na podobnym stanowisku, doświadczenia w pracy z systemem SAP (HR), znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2/C1, umożliwiającej swobodną komunikację w środowisku biznesowym. Znajomość dodatkowego j. obcego – niemiecki, francuski lub hiszpański będzie dodatkowym atutem. Oprócz tego poszukujemy osoby otwartej, która nie boi się wychodzić z własną inicjatywą!

Oferujemy:

Nasz Klient zaoferuje Ci stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów oraz możliwość wszechstronnego rozwoju w międzynarodowej organizacji.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Koordynator systemu szkoleniowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Koordynator systemu szkoleniowego w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Koordynator systemu szkoleniowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator systemu szkoleniowego, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


HR Administration Specialist

Warszawa, mazowieckie


Sales Manager

Warszawa, mazowieckie