Specjalista ds. pozyskiwania darczyńców / bez doświadczenia, wykształcenia


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, jeden z naszych Klientów, Fundacja od lat specjalizująca się w działaniach społecznych, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osób na stanowisko: Specjalista ds. pozyskiwania darczyńców.


Odczuwasz chęć niesienia pomocy ludziom?

Zostań Specjalistą ds. pozyskiwania darczyńców, który będzie miał aktywny udział w pomocy potrzebującym, którzy każdego dnia zmagają się z problemami wychowania i leczenia niepełnosprawnych dzieci.

Będziesz pozyskiwał/a darczyńców pracując na infolinii wychodzącej, korzystając z naszej bazy kontaktów.

Twoje dobre uczynki zostaną wynagrodzone!

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę po okresie próbnym
  • wynagrodzenie w wysokości 14,70 zł/h brutto
  • wsparcie opiekuna we wdrożeniu w zadania stanowiska
  • kompleksowe szkolenia wdrażające
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Czekamy właśnie na Ciebie!

Jeśli:

  • jesteś dyspozycyjny/a do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00.
  • cechuje Cię dobra dykcja.

Nie wymagamy wykształcenia ani doświadczenia. Najważniejsze są Twoje chęci do czynienia dobra!

Dodatkowe informacje

Fundacja zlokalizowana jest w dzielnicy Poznań-Grunwald.

Nie czekaj aż oferta wygaśnie, wyślij nam swoje CV i dołącz do zespołu szczęśliwych pracowników!

Zadzwoń już dziś: 508 351 455

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. pozyskiwania darczyńców / bez doświadczenia, wykształcenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. pozyskiwania darczyńców / bez doświadczenia, wykształcenia w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. pozyskiwania darczyńców / bez doświadczenia, wykształcenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. pozyskiwania darczyńców / bez doświadczenia, wykształcenia, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.