Operator linii produkcyjnej

MANPOWERGROUP Sp. z o.o. Bydgoszcz Wynagrodzenie do negocjacji

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator linii produkcyjnej

Zadania:

  • Ustawianie i obsługa linii produkcyjnej
  • Wykonywanie uruchomień próbnych produkcji
  • Czyszczenie maszyny oraz realizacja zadań wynikających z programu 5S+1, TPM
  • Dokonywanie napraw awaryjnych sprzętu i wyposażenia
  • Wypełnianie kart kontroli, kart pracy maszyny oraz list sprawdzeń maszyny
  • Wykonanie pomiarów i oceny wizualnej detali wg planu kontroli QIP i zapisanie w karcie kontroli
  • Rozliczanie zlecenia materiału (przygotowanie nadwyżek podzespołów do zwrotu do magazynu)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane techniczne, mechaniczne)
  • Doświadczenie w pracy na produkcji i/ lub na podobnym stanowisku (mile widziane jako ustawiacz maszyn)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna umiejętność dokonywania pomiarów
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny

Dodatkowe informacje

Kontakt: 882 188 480

Gdzie szukać pracy jako Operator linii produkcyjnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator linii produkcyjnej w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator linii produkcyjnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator linii produkcyjnej, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.