Operator maszyn

Tenneco Silesia Sp. z o.o. Stanowice Wynagrodzenie do negocjacji

Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Ride Performance i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).

Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych.

Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a 32 tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.


Co będzie należało do twoich obowiązków?

 • Obsługa maszyn produkcyjnych,
 • Zaperwnienie produkcji zgodnie z obowiązującymi standardami ilościowymi i jakościowymi,
 • Dbałość o powierzone maszyny.

Czego oczekujemy od kandydatów?

 • Zdolności manualnych oraz dbałości o szczegóły,
 • Chęci do pracy,
 • Doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem.

 

Dlaczego warto u nas pracować?

 • Swoim pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie, bezpośrednio pod firmą Tenneco w formie umowy o pracę.
 • Posiadamy jeden z najbogatszych pakietów socjalnych: dofinansowanie do wyjazdu na wakacje, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, organizujemy rodzinne pikniki oraz dni firmowe.
 • Stosujemy zasadę otwartych drzwi – zawsze możesz umówić się z naszymi menadżerami na spotkanie aby omówić trudne tematy.
 • Jeśli szukasz pracy gdzie możesz sie rozwijać – Zapraszamy! Możesz zdobyć nowe umiejętności, a tym samym zwiększyć swoje wynagrodzenie.
 • Jeśli nie masz doświadczenia przeszkolimy Cię, a po okresie szkoleniowym możesz liczyć na pomoc doświadczonej kadry.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w miejscowości: Stanowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Tenneco Silesia Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn, praca w Stanowice dopasowana do Twoich wymagań.Tenneco Silesia Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.