Magazynier operator wózka widłowego

Tenneco Silesia Sp.z o.o. Stanowice Wynagrodzenie do negocjacji

Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Ride Performance i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).

Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych.

Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a 32 tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.


Co będzie należało do twoich obowiązków?

  • Obsługa wózków widłowych – dostarczanie komponentów na linię produkcyjną.

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Aktualnych uprawnień do obsługi wózków jezdniowych (wydane przez Urząd Dozoru Technicznego).
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu obowiązków.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Swoim pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie, bezpośrednio pod firmą Tenneco w formie umowy o pracę.
  • Posiadamy jeden z najbogatszych pakietów socjalnych: dofinansowanie do wyjazdu na wakacje, prywatna opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, organizujemy rodzinne pikniki oraz dni firmowe.
  • Stosujemy zasadę otwartych drzwi – zawsze możesz umówić się z naszymi menadżerami na spotkanie aby omówić trudne tematy.
  • Jeśli szukasz pracy gdzie możesz się rozwijać – Zapraszamy! Możesz zdobyć nowe umiejętności, a tym samym zwiększyć swoje wynagrodzenie.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier operator wózka widłowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier operator wózka widłowego w miejscowości: Stanowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Tenneco Silesia Sp.z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier operator wózka widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier operator wózka widłowego, praca w Stanowice dopasowana do Twoich wymagań.Tenneco Silesia Sp.z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.