Zostań Asystentem w produkcji mebli, 3360 zł brutto, na start!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Robakowo Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jeden z naszych Klientów specjalizujący się w produkcji mebli znalazł się w potrzebie zatrudnienia Kandydatów na stanowisko Pomocnika do pracy w Gądkach - Robakowie.


Taka oferta nie zdarza się codziennie!

Chcesz wiedzieć więcej? Ok! Poszukujemy Pracownika Pomocniczego na produkcję do firmy meblowej.

Wystarczy, że posiadasz doświadczenie w pracy fizycznej, całej reszty Cię nauczymy!

 

Dla Ciebie od nas:

  • umowa o pracę;
  • wynagrodzenie 20 zł/h brutto (16 zł/h brutto podstawy + 4 zł/h brutto premii);
  • darmowe obiady...
  • ...i dużo satysfakcji z pracy!

 

Po okresie próbnym…

...zostajesz specjalistą, a Twoje wynagrodzenie szybuje w górę razem ze stanowiskiem!

Zapewniamy od 24 do 28 zł/h brutto!

 

Dodatkowe informacje

Wyślij do nas swoje CV, to Twoja szansa na rozwój!

Czekamy pod numerem:

503 075 956 lub pod adresem:

e.cofta@ksservice.pl


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zostań Asystentem w produkcji mebli, 3360 zł brutto, na start!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zostań Asystentem w produkcji mebli, 3360 zł brutto, na start! w miejscowości: Środa Wielkopolska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zostań Asystentem w produkcji mebli, 3360 zł brutto, na start! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zostań Asystentem w produkcji mebli, 3360 zł brutto, na start! , praca w Środa Wielkopolska dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.