DORADCA FINANSOWY

Dobra Agencja Spółka z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Jeśli masz za sobą minimum 2 lata doświadczenia w branży finansowej i chcesz w pełni korzystać z potencjału swojej sieci kontaktów, zapraszamy do współpracy. Szukamy osób gotowych w pełni się zaangażować, jeśli jednak chciałbyś po prostu uzupełnić swoje portfolio usług naszą ofertą, także jesteśmy otwarci na rozmowę. Nasza siedziba znajduje się na Służewiu w Warszawie.


OPIS STANOWISKA:

Doradca odpowiada za budowę sieci klientów zainteresowanych usługami finansowymi. Pośredniczy w pięciu głównych typach usług: oszczędnościowych, inwestycyjnych, ubezpieczeniach na życie, majątkowych oraz kredytach. Posiada kompleksową ofertę od niedużych do największych instytucji finansowych (blisko 90% wszystkich produktów na rynku), dedykowany CRM i call center.

NASZE OCZEKIWANIA:

 

  • Wykształcenie wyższe, w kierunku ekonomicznym lub zarządczym;
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w branży finansowej;
  • Udokumentowane doświadczenie sprzedażowe, z wyraźnym nastawieniem na wynik;
  • Nienaganna prezencja, rozbudowana sieć kontaktów, umiejętność myślenia długoterminowego i dbania o relacje.

OFERUJEMY:

  • Praca na kontrakcie b2b, na własnej działalności gospodarczej;
  • Pakiet szkoleń, mentoring i wsparcie w organizacji dnia pracy;
  • Dedykowany CRM i call center do umawiania klientów;
  • Rozliczenie comiesięczne na podstawie wyników sprzedażowych, bez górnej granicy. Średnie miesięczne wynagrodzenie osoby z 2-letnim stażem w finansach wynosi 6 400 zł netto. 

Dodatkowe informacje

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta prześlij nam proszę kilka zdań o sobie oraz CV za pomocą przysku
APLIKUJ TERAZ

 lub skontaktuj się telefonicznie/SMS z numerem:
+ 48 505 940 365 (Andrzej)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako DORADCA FINANSOWY

Jaka oferta pracy na stanowisku: DORADCA FINANSOWY w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Dobra Agencja Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako DORADCA FINANSOWY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DORADCA FINANSOWY, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Dobra Agencja Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.