Kandydat/ka na agenta ubezpieczniowego

Dobra Agencja Spółka z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Poszukujemy utalentowanych sprzedawców nastawionych na wyniki i ciągły wzrost zarobków. Praca dla jednej z wiodących globalnych marek oferujących ubezpieczenia na życie i emeryturę. Nie oczekujemy doświadczenia w branży finansowej, choć dobrze byś potrafił(a) świetnie liczyć, identyfikować szanse i umieć je wykorzystać. Jeśli masz za sobą kilka lat doświadczeń, rozbudowaną sieć kontaktów, świetne wyniki i głód na więcej, jesteś osobą, jakiej szukamy.

Zadania:

  • budowa sieci klientów zainteresowanych ubezpieczeniami na życie i emeryturę i sprzedaż usług ubezpieczeniowych;
  • praca w 1/3 w biurze w centrum Warszawy, w 2/3 w terenie na spotkaniach z klientami.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie w branży finansowej; gorzej, gdy już pracowałeś(-aś) w ubezpieczeniach – chyba, że jako broker(-ka) bez wyłączności, wtedy zapraszamy;
  • znakomite wyniki w sprzedaży usług lub produktów;
  • nienaganna prezencja i wyczuwalna charyzma.

Oferujemy:

  •  praca na kontakcie b2b z podstawą w wysokości od 5 do 7 tysięcy złotych, w zależności od wcześniejszego doświadczenia;
  • trzymiesięczny proces wdrożeniowy, wypełniony szkoleniami i pracą pod opieką mentora kończony finansowanym przez firmę egzaminem na licencjonowanego przez KNF Agenta Ubezpieczeniowego;
  • od czwartego miesiąca dobrą prowizję od sprzedanych ubezpieczeń – tu zaczyna się zabawa.

Dodatkowe informacje

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta prześlij nam proszę kilka zdań o sobie oraz CV za pomocą przysku

 lub skontaktuj się telefonicznie/SMS z numerem:
+ 48 505 940 365 (Andrzej)

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kandydat/ka na agenta ubezpieczniowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kandydat/ka na agenta ubezpieczniowego w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Dobra Agencja Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kandydat/ka na agenta ubezpieczniowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kandydat/ka na agenta ubezpieczniowego, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Dobra Agencja Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.