Młodszy Specjalista ds. finansowo organizacyjnych

Lokalizacja: Powiśle , mazowieckie
Praca Młodszy Specjalista ds. finansowo organizacyjnych

Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego, składająca się z Obszaru Laboratoriów i Obszaru Badań, to zespół ludzi zajmujących się różnymi projektami związanymi z szeroko rozumianymi narzędziami edukacyjnymi. Zajmujemy się tu działalnością edukacyjną w laboratoriach i wytwórni CNK i łączymy ją z badaniami dot. procesów uczenia się. Tworzymy i rozwijamy zajęcia laboratoryjne, zestawy edukacyjne, testujemy metody nauczania wraz z nauczycielami, rozwijamy umiejętności prototypowania z użytkownikami. Próbujemy dowiedzieć się w jaki sposób każdy z nas się uczy i wykorzystywać tę wiedzę na zajęciach i w różnych projektach edukacyjnych CNK..

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów, zgodnego z procedurami CNK,
  • obsługa wniosków i dokumentów finansowo – księgowych Pracowni,
  • kontrola budżetu i rozliczanie wydatków związanych z działalnością Pracowni,
  • współorganizowanie pracy Pracowni, w tym prowadzenie kalendarza spotkań i wydarzeń,
  • przygotowywanie i rozliczanie grafików pracy dla laborantów we współpracy z pracownikami Obszaru Laboratoriów PPK,
  • współpraca przy organizacji badań społeczno-psychologicznych, w tym ustalanie terminów, kontakt i opieka nad respondentami podczas realizacji projektów dla Obszaru Badań PPK.
Wymagania:
  • min. średnie wykształcenie,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość obsługi faktur i dokumentów finansowo-księgowych,
  • ogólna znajomość zasad budżetowania i rozliczania czasu pracy,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w interdyscyplinarnym zespole,
  • skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista.
  • Mile widziane:
    • wykształcenie wyższe,
    • praktyka planowania i rozliczania budżetu działu lub projektu,
    • praktyka planowania i rozliczania czasu pracy na podstawie grafików,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • zainteresowanie naukami ścisłymi lub psychologicznymi.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • pracę w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym przy stacji metra,
  • ciekawe wyzwania zawodowe w prestiżowej instytucji kultury,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • benefity pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języka obcego i karty multisport, ZFŚS).
Dodatkowe Informacje

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego do dnia 23.10.2019 r

Oferta jest ważna jeszcze 1608 dni

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. finansowo organizacyjnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. finansowo organizacyjnych w miejscowości: Powiśle jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Centrum Nauki Kopernik lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. finansowo organizacyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. finansowo organizacyjnych, praca w Powiśle dopasowana do Twoich wymagań.Centrum Nauki Kopernik praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.