Asystent w dziale Service Operations

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Asystent w dziale Service Operations

Asystent w dziale Service Operations
Warszawa
NR REF.: 1127117

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta w dziale Service Operations

  • Uwaga: praca od zaraz
  • Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście

Obowiązki:

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało wsparcie działu Service Operations w codziennych obowiązkach.Zadania Asystenta będą polegały m.in. na wprowadzaniu danych do systemu, wystawianiu dokumentów księgowych, segregacji i archiwizacji dokumentów oraz dbanie o prawidłowy jej obieg.

Oczekujemy:

Od Kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, a także znajomości programów MS Office. Dodatkowo osobę na tym stanowisku powinna wyróżniać skrupulatność, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Mile widziane będą pierwsze doświadczenia w pracy administracyjnej.
 

Oferujemy:

Firma oferuje przyjazną atmosferę pracy, szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego w dziale finansowym międzynarodowej firmy, wdrożenie w obowiązki zawodowe i ścieżkę rozwoju pozwalającą na objęcie stanowiska Specjalisty.

Oferta jest ważna jeszcze 185 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent w dziale Service Operations

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent w dziale Service Operations w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent w dziale Service Operations Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent w dziale Service Operations, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.