HR Specialist SSC

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca HR Specialist SSC

HR Specialist SSC
Warszawa
NR REF.: 1129376

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Specialist


Lokalizacja: Warszawa, Centrum


Obowiązki:

Do obowiązków HR Specjalisty będzie należała realizacja strategii oraz polityki personalnej firmy z obszaru SSC, w tym wsparcie działu kadr w ich codziennych czynnościach. Zadaniami osoby na tym stanowisku będzie m.in.koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych, gromadzenie i właściwe przechowywanie akt osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów o pracę, wsparcie w zakresie organizacji szkoleń, utrzymywanie relacji z dostawcami zewnrznymi firmy, sporządzanie raportów dotyczących spraw pracowniczych oraz wykonywanie zadań wskazanych przez dyrektora personalnego SSC.

Oczekujemy:

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub w dziale HR oraz zaawansowanej znajomości języka angielskiego.HR Specjalistę powinna wyróżniac komunikatywność, otwarta i asertywna postawa, umiejętność pracy w zespole oraz wysokie kompetencje interpersonalne.

Oferujemy:

Firma oferuje zatrudnienie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów pozapłacowychoraz możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze.

Oferta jest ważna jeszcze 185 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako HR Specialist SSC

Jaka oferta pracy na stanowisku: HR Specialist SSC w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako HR Specialist SSC Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko HR Specialist SSC, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.