HR Specialist SSC

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca HR Specialist SSC

Warszawa
NR REF.: 1129376

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Specialist

Lokalizacja: Warszawa, Centrum

Obowiązki:

Do obowiązków HR Specjalisty będzie należała realizacja strategii oraz polityki personalnej firmy z obszaru SSC, w tym wsparcie działu kadr w ich codziennych czynnościach. Zadaniami osoby na tym stanowisku będzie m.in.koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych, gromadzenie i właściwe przechowywanie akt osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów o pracę, wsparcie w zakresie organizacji szkoleń, utrzymywanie relacji z dostawcami zewnrznymi firmy, sporządzanie raportów dotyczących spraw pracowniczych oraz wykonywanie zadań wskazanych przez dyrektora personalnego SSC.

Oczekujemy:

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub w dziale HR oraz zaawansowanej znajomości języka angielskiego.HR Specjalistę powinna wyróżniac komunikatywność, otwarta i asertywna postawa, umiejętność pracy w zespole oraz wysokie kompetencje interpersonalne.

Oferujemy:

Firma oferuje zatrudnienie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów pozapłacowychoraz możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze.

Gdzie szukać pracy jako HR Specialist SSC

Jaka oferta pracy na stanowisku: HR Specialist SSC w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako HR Specialist SSC Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko HR Specialist SSC, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.