Junior Accountant

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Junior Accountant

Junior Accountant
Warszawa
NR REF.: 1130113

Dla naszego Klienta -- międzynarodowej firmy z branży usługowej -- poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko Junior Accountant.


Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie danymi w systemie finansowo- księgowym - sprawdzaniem oraz formalno-rachunkową kontrolą księgowanych dokumentów. Rola zakłada także pomoc przy opracowywaniu danych do deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych.

Wymagania:

Idealny kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe lub być studentem ostatniego roku studiów z gotowością pracy na pełen etat. Cechować się praktyczną znajomością zagadnień księgowych oraz min. rocznym doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Niezbędna do podjęcia pracy jest także biegła znajomość języka angielskiego (min. B2), dobra znajomość programu Excel, umiejętność organizacji pracy własnej oraz dużo motywacji i chęci do nauki. Poszukujemy osób zmotywowanych, otwartych na nowe doświadczenia zawodowe i chętnych do nauki oraz pogłębiania swoich kompetencji.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną czy dofinansowywanie szkoleń. Zapewniona jest praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole pod okiem doświadczonych specjalistów.
 

Dodatkowe Informacje

Jeśli interesujesz się obszarem finansów, znasz język angielski (min. B2) i chcesz zdobywać doświadczenie w międzynarodowej firmie – nasz Klient jest doskonałym wyborem.

Oferta jest ważna jeszcze 187 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Junior Accountant

Jaka oferta pracy na stanowisku: Junior Accountant w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Junior Accountant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Accountant, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


PHP Developer

Warszawa, mazowieckie


Kierowca-Dostawca

Warszawa, mazowieckie


Specjalista ds. CRM

Warszawa, mazowieckie