Sprzedawca na lotnisku Wysokie Premie

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Sprzedawca na lotnisku Wysokie Premie

Obowiązki:
  • obsługa Klientów
  • dbałość o ekspozycje towaru zgodnie za standardami firmy
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • udzielanie informacji o produktach
  • rozliczenie salda kasy
Wymagania:
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym - grafik do ustalenia
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z Firmą
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym
  • atrakcyjną stawkę wynagrodzenia 17,00 zł brutto/godzinę plus PREMIE
  • pracę z praktycznym wykorzystaniem znajomości języka angielskiego
  • zatrudnienie ON-LINE

Dodatkowe Informacje

APLIKUJ: WYŚLIJ CV
ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445
NAPISZ sms o treści: praca

Gdzie szukać pracy jako Sprzedawca na lotnisku Wysokie Premie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca na lotnisku Wysokie Premie w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FallWork Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzedawca na lotnisku Wysokie Premie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca na lotnisku Wysokie Premie, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.FallWork Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.