Kosztorysant (branża elektroenergetyczna)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Kosztorysant (branża elektroenergetyczna)

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce Pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • Prowadzenie procesu przygotowania oferty zgodnie z procedurami firmy i wymogami rynku.
  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych przetargu.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami, dostawcami oraz oferentami.
  • Wysyłanie zapytań ofertowych, dbałość o kompleksową obsługę procesu.
  • Negocjowanie warunków handlowych na potrzeby przygotowywanych ofert.
  • Analiza i wybór najkorzystniejszych ofert, przygotowywanie zestawień.
  • Tworzenie wstępnego harmonogramu rzeczowo-finansowego.
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne o profilu budowlanym lub elektrycznym (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem).
  • Podstawowa znajomość rynku elektroenergetycznego i budowlanego.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane ale nie konieczne).
  • Doświadczenie przy realizacji projektów, procesu produkcji lub projektowania rozdzielnic DC i AC.
  • Mile widziana znajomość obsługi systemów CAD 2D i 3D.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację.
  • Czynne prawo jazdy kat. B (wyjazdy w teren).
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów.
  • Zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport).
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kosztorysant (branża elektroenergetyczna)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kosztorysant (branża elektroenergetyczna) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy TRAKCJA PRKiI S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kosztorysant (branża elektroenergetyczna) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kosztorysant (branża elektroenergetyczna), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.TRAKCJA PRKiI S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

TRAKCJA PRKiI S.A.

Praca Kosztorysant (branża elektroenergetyczna), Warszawa

Ogłoszenia Pracodawcy