Wicedyrektor

Lokalizacja: Ciechanów , mazowieckie
Praca Wicedyrektor

Obowiązki:
  • Kierowanie działalnością dydaktyczno- wychowawczą szkoły.
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją szkolną.
  • Współpraca z nauczycielami w zakresie organizacji wycieczek szkolnych i wyjść na zawody sportowe.
  • Współudział w planowaniu, wykonywaniu i dokumentowaniu mierzenia jakości pracy szkoły.
  • Dokonywanie ocen pracy podległych nauczycieli.
  • Realizacja uchwał rady pedagogicznej objętych zakresem czynności.
  • Znajomość prawa oświatowego, ustaw, rozporządzeń i przepisów wykonawczych dotyczących funkcjonowania szkoły.
  • Czuwanie nad bezpieczeństwem uczniów.
  • Sprawowanie nadzoru pedagogicznego.
  • Współpraca z Dyrektorem Szkoły w zakresie powierzonych działań.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe:
    • stopień awansu zawodowego: nauczyciel kontraktowy/mianowany/dyplomowany
    • posiada co najmniej czteroletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub czteroletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego;
  • Uzyskał:
    • co najmniej dobrą ocenę pracy w okresie ostatnich czterech lat pracy lub
    • pozytywną ocenę dorobku zawodowego w okresie ostatniego roku albo
    • w przypadku nauczyciela akademickiego - pozytywną ocenę pracy w okresie ostatnich czterech lat pracy w szkole wyższej
    • ukończył studia podyplomowe/kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą
    • Rozwinięte zdolności organizacyjne
    • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno-pedagogicznej
    • Doskonała organizacja pracy własnej, konsekwencja w działaniu, kreatywność, inicjatywa
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w renomowanej placówce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę po okresie próbnym na czas nieokreślony
  • Realny wpływ na funkcjonowanie Szkoły
Dodatkowe Informacje

Proponowane wynagrodzenie: od 6000 brutto

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Wicedyrektor

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wicedyrektor w miejscowości: Ciechanów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenie Oświatowo-Techniczne- Bydgoszcz lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wicedyrektor Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wicedyrektor, praca w Ciechanów dopasowana do Twoich wymagań.Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenie Oświatowo-Techniczne- Bydgoszcz praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.