European Driver Kierowca kat. B

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca European Driver Kierowca kat. B

Obowiązki:
  • Odbywanie tras samochodem najwyżej klasy na terenie Europy
  • Odbieranie i dostarczanie towarów medycznych do klientów
  • Dbanie o czynności administracyjne związane z dostawami
  • Kontakt z działem obsługi klienta w Wielkiej Brytanii w kwestii planowania tras
  • Reprezentowanie firmy podczas kontaktu z Klientem
  • Raportowanie potrzeb związanych z utrzymaniem pojazdu
Oczekujemy:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie jako kierowca na trasach międzynarodowych
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy z Klientem
  • Chęć pracy w systemie 3-4 tygodnie poza domem (następnie 4-5 dni w domu)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie międzynarodowej
  • ’Ty decydujesz ile zarabiasz’
  • Premie roczne
  • Samochód najwyższej klasy
  • Pracę na terenie całej Europy
  • Pracę w systemie - 3-4 tygodnie w trasie, 4-5 dni w domu
Dodatkowe Informacje

Praca na terenie całej Europy.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako European Driver Kierowca kat. B

Jaka oferta pracy na stanowisku: European Driver Kierowca kat. B w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako European Driver Kierowca kat. B Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko European Driver Kierowca kat. B, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.