Specjalista ds.Rekrutacji

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Specjalista ds.Rekrutacji

Agencja Pracy Tymczasowej Human Pro Logistics Sp. z o.o. do swojego zespołu zatrudnimy osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Siedziba firmy znajduje się w Wyszkowie .Po okresie próbnym możliwość pracy w Warszawie.

Obowiązki:
  • planowanie , realizacja i koordynacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska w zakresie rekrutacji niższego i średniego szczebla.
  • poszukiwanie kandydatów z rynku oraz aktywne wyszukiwanie nowych żródeł pozyskiwania kandydatów
  • budowanie bazy potencjalnych kandydatów
  • zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej oraz logistyki podczas całego procesu rekrutacji
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • praktycznej wiedzy w zakresie stosowania metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej
  • czynnego prawa jazdy
  • mile widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki, ukraiński)
Oferujemy:
  • dynamiczną , zróżnicowaną , inspirującą pracę w branży doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w przyjaznym środowisku i miłej atmosferze na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie plus atrakcyjną premię
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds.Rekrutacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds.Rekrutacji w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Human Pro Logistics Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds.Rekrutacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds.Rekrutacji, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Human Pro Logistics Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.