Asystent Biurowy w Banku

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Asystent Biurowy w Banku

Naszym Klientem jest międzynarodowa Instytucja Finansowa oferująca usługi bankowości. Od 20 lat działa na rynku polskim wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2016 roku w plebiscycie Great Place to Work.

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta ds. Klientów Wewnętrznych w Banku.

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się prowadzeniem korespondencji kanałami elektronicznymi, rejestracją i obsługą dyspozycji, dbaniem o właściwy obieg dokumentów oraz ich weryfikację, uzupełnianiem bazy danych, informowaniem pracowników firmy o produktach i procedurach, testowaniem aplikacji, profesjonalną telefoniczną obsługą klienta wewnętrznego tj. Pracowników sieci dealerskiej, Regionalnych Kierowników Sprzedaży oraz Ambasadorów.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat,
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego,
  • Skrupulatność i dokładność,
  • Zorganizowanie i samodzielność w działaniu,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane.
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Doskonałą lokalizację - Rondo ONZ,
  • Szkolenia przygotowujące do pracy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w regularnych godzinach (9-17),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent Biurowy w Banku

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent Biurowy w Banku w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Devire lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent Biurowy w Banku Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent Biurowy w Banku, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Devire praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.