Specjalista ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Specjalista ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów

Specjalista ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów
Warszawa
NR REF.: 1129939


Nowa Firma

Firma produkująca innowacyjne opakowania do kosmetyków.


Twoja nowa rola

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie monitorowanie projektów launchu nowego produktu, tworzenie specyfikacji, kolekcjonowanie dokumentacji oraz opracowywanie planów projektu, przygotowywanie paletyzacji, monitorowanie testów. Ważnym zadaniem będzie umiejętna komunikacja ze wszystkimi działami w firmie m.in.: sprzedaży, utrzymania ruchu i rozwoju, jakości, produkcji oraz obsługi klienta.
 

Czego potzrebujesz aby odniesć sukces?

Osoba na tym stanowisku jest skrupulatna, odporna na stres i potrafiąca łączyć wiele wątków projektowych oraz grup odpowiedzialnych za nie w całość. Znajomość języka angielskego jest konieczna.
 

Co otrzymasz w zamian

Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz benefity: opiekę medyczną, kartę multisport, bilety do kina, oraz imprezy świąteczne, ubezpieczenie grupowe.

Oferta jest ważna jeszcze 103 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Asystent/ka w Dziale Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie


Microsft Dynamics CRM Developer

Warszawa, mazowieckie


IT Licence Manager

Warszawa, mazowieckie


Ostatnie wyszukiwania w serwisie