Programista PHP FullStack

Teamquest Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Dla międzynarodowej firmy mediowej intensywnie rozwijającej portfolio serwisów internetowych oraz wydającej magazyny poszukujemy osoby na stanowisko: Programista PHP Full-Stack

Obowiązki:

  • Utrzymanie kodu serwisu internetowego
  • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Integracja z zewnętrznymi usługami
  • Iteracyjne usprawnianie i upraszczanie serwisów internetowych

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka PHP (5.x/7.x//MVC/OOP/WebServices)
  • Bardzo dobrej znajomości HTML5/CSS3/Bootstrap,
  • Doświadczenia w korzystaniu i tworzeniu Rest API,
  • Dobrej znajomości biblioteki jQuery,
  • Znajomości tworzenia responsywnych aplikacji webowych (RWD)
  • Znajomości systemu kontroli wersji Git,
  • Znajomości relacyjnych baz danych SQL
  • Wiedzy z zakresu działania i konfiguracji środowiska i jego elementów składowych pod kątem WWW (Linux)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywności, zaangażowania i samodzielności
  • Chęci i gotowości do rozwoju, inicjatywy we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Stałą współpracę ze stabilną, prężnie rozwijającą się firmą multimediową
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Rozwój wiedzy i umiejętności w obszarze rynku internetowego polskiego i zagranicznego
  • Dużą samodzielność i swobodę działania
  • Zajęcia jogi, relaksacyjne rolowanie
  • Owocowe poniedziałki
  • Bilety do kina
  • Dostęp do programu ubezpieczenia na życie
  • Zniżki w szkole językowej

Gdzie szukać pracy jako Programista PHP FullStack

Jaka oferta pracy na stanowisku: Programista PHP FullStack w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Programista PHP FullStack Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista PHP FullStack , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.