Spawacz TIG /Berlin 25003500 EUR netto/

DAAR Personal Service GmbH Berlin Wynagrodzenie do negocjacji

Jesteśmy niemiecką agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. DAAR Personal Service Gmbh w branży rekrutacyjnej działa od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.
Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko: Spawacz TIG /Berlin

Zadania:

  • Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku spawacza należy spawanie rur ze stali nierdzewnej.

Wymagania:

  • Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe jako spawacz, komunikujesz się w języku niemieckim oraz posiadasz certyfikaty spawalnicze, być może to oferta właśnie dla Ciebie.
  • Mile widziane, jeśli posiadasz swój samochód (prywatnym samochodem docierasz z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, nie używasz go do przewozu narzędzi itp.).
  • Posiadamy też wiele ofert pracy w różnych lokalizacjach w Niemczech.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (ubezpieczenie od pierwszego dnia trwania umowy, pełne składki, dostęp do niemieckich świadczeń)
  • wynagrodzenie podstawowe 12-14 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 44-60 EUR brutto za każdy przepracowany dzień
  • dodatki branżowe (dodatki do stawki podstawowej)

Gdzie szukać pracy jako Spawacz TIG /Berlin 25003500 EUR netto/

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spawacz TIG /Berlin 25003500 EUR netto/ w miejscowości: Berlin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DAAR Personal Service GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spawacz TIG /Berlin 25003500 EUR netto/ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawacz TIG /Berlin 25003500 EUR netto/, praca w Berlin dopasowana do Twoich wymagań.DAAR Personal Service GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.