Fullstack Developer w Krakowie

NBC Sp. z o.o. Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

NBC jest polską firmą z ponad 11-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 350 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Krakowie Specjalistów na stanowisko: Full-stack Developer w Krakowie


Zadania:

 • rozwój autorskiej platformy umożliwiającej: zarządzanie ryzykiem, identyfikację osób i firm oraz wszystkich powiązań miedzy nimi, służącej do oceny scoringowej i wykrywania prób wyłudzeń.
 • projektowania i implementacji modułów związanych z przetwarzaniem danych, operacji na dużych zbiorach danych, optymalizacji istniejących algorytmów.

Dołącz do nas, jeżeli masz doświadczenie z:

 • Java, Spring, Core, Spring Boot, Hibernate, REST, 
 • JavaScript
 • MS SQL Server, H2, JDBC, Neo4j, Maven, SVN, Eclipse,
 • Jenkins, Sonar, FingBugs, JIRA, Kibana.
 • Mile widziane narzędzia do testowania: Selenium, jMeter, jUnit, TestNG, Mockito, PowerMock.

Oferujemy:

 • Indywidualną ścieżkę rozwoju - dwustronny feedback,
 • platformę e-learningową, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
 • Kartę MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
 • Kartę Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Fullstack Developer w Krakowie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Fullstack Developer w Krakowie w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Fullstack Developer w Krakowie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Fullstack Developer w Krakowie, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.