Senior Performance Marketing Executive

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Senior Performance Marketing Executive

SENIOR SEM & PAID SOCIAL EXECUTIVE

Naszym klientem jest jedna z najszybciej rozwijających się agencji digital na polskim rynku. Prowadzi ona kompleksową obsługę digitalową, ze szczególnym naciskiem na działania performance. Współpracuje z dużymi i średniej wielkości klientami z wielu branż m.in. automotive, sportowej, spożywczej, rozrywkowej i wielu innych, a porfolio agencji cały czas się powiększa. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Senior SEM & Paid Social Executive, która ma już kilkuletnie doświadczenie w branży digital i będzie wspierać swoją wiedzą młodszych specialistów, wspólnie sprawdzając się w kolejnych wyzwaniach podejmowanych przez agencję.

Zadania:
  • Rozwój obszaru Performance Marketingu w agencji, w tym współokreślenie celów rozwojowych oraz wsparcie merytoryczne zespołu.
  • Zakup, analiza i optymalizacja prowadzonych działań w ekosystemach Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads.
  • Proaktywne podejście do prowadzonych działań mediowych, w tym rozszerzanie targetów kampanii o m.in. Combined Audience czy rozszerzanie pracy w platformach reklamowych bazując na modelach typu CPC -> CPL -> CPS.
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, tworzenie propozycji rekomendacji wraz estymacjami dla stałych i nowych klientów agencji.
  • Kontakt z klientami oraz wydawcami.
Wymagania:
  • Minimum czteroletnie doświadczenie w obszarze Performance Marketingu.
  • Biegłości w zakresie platform reklamowych Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads.
  • Bardzo dobre zdolności analityczne.
  • Znajomość narzędzia Campaign Manager / Google Analytics na poziomie zaawansowanym.
  • Znajomość j. angielskiego min. w stopniu B2.
  • Znajomość aktualnych trendów w branży.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko Performance Marketing Manager.
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, udział w szkoleniach i konferencjach, firmowe śniadania i inne integracje, możliwość częściowej pracy zdalnej).
  • Praca w młodym, interdyscyplinarnym i pełnym energii zespole oraz świetną atmosferę.
  • Praca w willi tuż przy zielonej części miasta

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Senior Performance Marketing Executive

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Performance Marketing Executive w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Devire lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Performance Marketing Executive Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Performance Marketing Executive, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Devire praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.