Pakowacz/Pakowaczka - zarób nawet 3200 zł w październiku - zlecenie do końca roku

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego w Szczecinie, poszukujemy osób na stanowisko Pakowacza/Pakowaczki.


Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 17 zł/h brutto
  • umowę zlecenie na okres 3 miesięcy 
  • świetną atmosferę w pracy
  • bardzo dobrą lokalizację - dojazd komunikacją miejską linii 60, 61 i 81

Do Twoich zadań będzie należało:

  • pakowanie artykułów higienicznych 
  • wykonywanie prostych prac zleconych przez przełożonego

Nie wymagamy doświadczenia!

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, gotową do pracy w systemie 3-zmianowym szukamy właśnie Ciebie. 

Nie chcesz pracować sam? Zabierz ze sobą znajomego - mamy wolne 2 wakaty :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pakowacz/Pakowaczka - zarób nawet 3200 zł w październiku - zlecenie do końca roku

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pakowacz/Pakowaczka - zarób nawet 3200 zł w październiku - zlecenie do końca roku w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pakowacz/Pakowaczka - zarób nawet 3200 zł w październiku - zlecenie do końca roku Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowacz/Pakowaczka - zarób nawet 3200 zł w październiku - zlecenie do końca roku, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 504862677

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ostatnie wyszukiwania w serwisie