Pracownik produkcji od zaraz - 17 zł/h

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Przyjazna Atmosfera

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego w Szczecinie, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownika Produkcji.


Pracuj z nami!

Poszukujemy osoby do pracy w okresie od września do grudnia. 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22, 22-6 - weekendy mamy wolne.

Gwarantujemy 17 zł/h brutto przy umowie zlecenie - w przypadku osób ze statusem studenta stawka brutto = netto. 

Praca na Gumieńcach, w okolicach ul. Cukrowej.

Twoim zadaniem będzie...

... prakowanie i sortowanie artykułów higienicznych - praca jest prosta i przyjemna. 

Nie wymagamy doświadczenia!

Jedyne czego oczekujemy to chęci do pracy i zaangażowanie :)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji od zaraz - 17 zł/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji od zaraz - 17 zł/h w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji od zaraz - 17 zł/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji od zaraz - 17 zł/h, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.