Zbieranie zamówień (magazyn) - od 2200 euro / miesiąc - praca w Belgii


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Order pickera dla belgijskiej firmy z branży logistycznej.

Do Twoich obowiązków należeć będzie praca ze skanerem, zbieranie, pakowanie i wysyłanie zamówień. Będziesz również odpowiedzialny za sprawdzanie poprawności przygotowanych zamówień oraz wprowadzanie danych do systemu.


Jeśli możesz pochwalić się:

 • doświadczeniem w pracy na magazynie (mile widziane)
 • komunikatywną znajomością języka angielskiego
 • umiejętnością obsługi komputera
 • gotowością do pracy w trybie dwuzmianowym
 • możliwością wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Jeśli chcesz zyskać:

 • zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę na polsko-belgijskich warunkach
 • wynagrodzenie w wysokości 12,56 euro brutto/ h + premię zmianową 7,5%
 • nadgodziny płatne 150% (możliwość pracy w soboty)
 • dodatek żywieniowy w wysokości 6,50 euro brutto/ dzień
 • kartę paliwową na dojazdy do pracy + 100 euro/ miesiąc na amortyzację auta
 • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz pomoc w organizacji zakwaterowania

To znaczy, że idealnie trafiłeś/aś!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zbieranie zamówień (magazyn) - od 2200 euro / miesiąc - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zbieranie zamówień (magazyn) - od 2200 euro / miesiąc - praca w Belgii w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zbieranie zamówień (magazyn) - od 2200 euro / miesiąc - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zbieranie zamówień (magazyn) - od 2200 euro / miesiąc - praca w Belgii, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Katarzyna Lewicka

e-mail k.lewicka@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ostatnie wyszukiwania w serwisie