Konserwator Wózków Widłowych

GiGroup Swarzędz Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego klienta, firmy będącej jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych, tarasowych i elewacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko: Konserwator Wózków Widłowych

Obowiązki:

  • bieżące usuwanie awarii i przeprowadzanie przeglądów wózków widłowych bocznych
  • prowadzenie i aktualizacja książek rewizyjnych urządzeń
  • tworzenie harmonogramu przeglądów i napraw
  • nadzorowanie pracy firmy zewnętrznej
  • prowadzenie karty wydatków i weryfikowanie jej zgodności z budżetem
  • raportowanie wykonywanej pracy

Od Kandydata/ki oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • minimum roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnień elektrycznych do 1Kv – eksploatacja
  • uprawnień do konserwacji urządzeń transportu bliskiego, kat WJ, EII + MII
  • uprawnień do obsługi urządzeń transportu bliskiego – IWJO i IP
  • uprawnień do obsługi suwnic

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premię
  • bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, karnet Mulitisport, ubezpieczenie grupowe, dopłatę do posiłków i wypoczynku, zapomogi losowe, bony na święta

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Konserwator Wózków Widłowych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konserwator Wózków Widłowych w miejscowości: Swarzędz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GiGroup lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konserwator Wózków Widłowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konserwator Wózków Widłowych, praca w Swarzędz dopasowana do Twoich wymagań.GiGroup praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.