Mobilny montażysta konstrukcji - nawet 5000 zł na rękę!

Gi Group Sp.z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się realizując niecodzienne projekty na terenie Polski i Europy (głównie Holandia, Niemcy, Belgia i Austria).

Nasz klient realizuje szereg ciekawych i nietypowych projektów w dziedzinie ekskluzywnych, modułowych budowli tymczasowych, oraz namiotów dla Eventów.


Zadania:

Montowanie namiotów i konstrukcji to praca zespołowa. Na miejscu współpracujesz z ekipą czterech montażystów, posługując się narzędziami, oraz wykorzystując podnośniki koszowe w zakresie wykonania projektu budowlanego.

Oczekujemy:

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami  i elektronarzędziami
  • Gotowość do pracy wyjazdowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych, bądź montażowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio przez Klienta
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia 20% + liczne dodatki płacowe
  • W miejscach montażu zapewnione zakwaterowanie w hotelach, oraz śniadania + obiadokolacje
  • Transport zapewniony przez Klienta, nowymi klimatyzowanymi busami
  • Ciekawą pracę wyjazdową na terenie całej Europy
  • Stabilne, stałe zatrudnienie

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Mobilny montażysta konstrukcji - nawet 5000 zł na rękę!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mobilny montażysta konstrukcji - nawet 5000 zł na rękę! w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp.z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mobilny montażysta konstrukcji - nawet 5000 zł na rękę! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mobilny montażysta konstrukcji - nawet 5000 zł na rękę!, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp.z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.