Regionalny Kierownik Sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Regionalny Kierownik Sprzedaży

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Warszawa
NR REF.: 1129499


Twoja nowa firma
Wiodący, globalny koncern leasingowy, posiadający wiele oddziałów na całym świecie oraz zarządzający własnym parkiem samochodowym poszerza obecnie zespół sprzedaży samochodów używanych.

.


Twoja nowa rola

Poszukuję osoby na stanowisko Regionalnego Kierownika ds. Zarządzania Siecią Sprzedaży w sektorze SME (Małych i Średnich Przedsiębiorstw). Jest to rola koordynacji pracą zespołu do 4 osób, obsługi zapytań oraz przede wszystkim pozyskiwania partnerów zewnętrznych takich jak brokerzy i dealerzy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. Za wsparcie firmy w zakresie sprzedaży usług jak i produktów poprzez aktywną obsługę oraz prowadzenie szkoleń dla partnerów.

Czego potrzebujesz aby odnieść sukcess

Poszukuję osoby z doświadczaniem w podobnej roli po stronie dealera lub firmy leasingowej, osoba z doświadczeniem po stronie sprzedaży usług finansowych również będzie ile widzialna. Kandydat na tym stanowisku powinien posługiwać się językiem angielskim na poziomie minimum B2 oraz posiadać dobra znajomość programu Excel.

Co otrzymasz w zamian

Firma oferuje stabilne warunki współpracy na podstawie umowy o pracę, system premiowy oraz pakiet benefitów, jak również auto służbowe i narzędzia do pracy: laptop i telefon.
 

Oferta jest ważna jeszcze 115 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Regionalny Kierownik Sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Regionalny Kierownik Sprzedaży w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Regionalny Kierownik Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.