Pracownik biurowy w dziale Przetargów

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Pracownik biurowy w dziale Przetargów

Pracownik biurowy w dziale Przetargów
Warszawa
NR REF.: 1129490

Dla Naszego Klienta w branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pomoc biurowa w dziale PrzetargówLokalizacja: Warszawa, Ochota


Zadania:

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie weryfikowanie ofert oraz warunków umóworaz współpraca z firmami zewnętrznymi i managerami. Ponadto pracownik będzie zarządzał dokumentacją przetargową od początku, aż po archiwizację,a także współpraca przy tworzeniu wyjaśnień, notatek i katalogów.

Wymagania:

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji osoby, które są dostępne w pełnym wymiarze godzin oraz posługują się językiem angielskim na poziomie min. B2.Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej. Kandydaci powinni wyróżniać się takimi cechami jak dokładność, odpowiedzialność i proaktywność.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje możliwość długofalowej współpracy, umowę o pracę,pracę w godzinach 9:00 - 17:00, a także atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferta jest ważna jeszcze 103 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik biurowy w dziale Przetargów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik biurowy w dziale Przetargów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Pharma lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik biurowy w dziale Przetargów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik biurowy w dziale Przetargów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Pharma praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Kasjer-Sprzedawca

Warszawa, mazowieckie


Kasjer-Sprzedawca

Warszawa, mazowieckie