Pracownik Elewatora z funkcją Administracyjną - 3900 zł - Pyrzyce

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Pyrzyce Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Fundusz socjalny

Dopłata do Wakacji

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla Naszego Klienta z Pyrzyc poszukujemy kandydata na stanowisko: Pracownik Elewatora z funkcją Administracyjną.


Dołączając do nas zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • stawkę wynagrodzenia w wysokości od 3500 zł brutto
  • pracę w małym zespole
  • ubezpieczenie grupowe
  • fundusz socjalnu, w tym wczasy pod gruszą
  • bonusy za polecenie pracownika 
  • premie roczne
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Pracuj z nami!

Do Twoich zadań na co dzień będzie należało wystawianie faktur, sporządzanie raportów, dobanie o prawidłowy przebieg dokumentacji, a także weryfikacja stanu magazynu i przyjmowanie towarów. 

Nie wymagamy doświadczenia!

Oczekujemy gotowości do stałej współpracy, zaangażowania i nastawienia na zmienny charakter pracy. 

Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie. 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Elewatora z funkcją Administracyjną - 3900 zł - Pyrzyce

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Elewatora z funkcją Administracyjną - 3900 zł - Pyrzyce w miejscowości: Banie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Elewatora z funkcją Administracyjną - 3900 zł - Pyrzyce Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Elewatora z funkcją Administracyjną - 3900 zł - Pyrzyce, praca w Banie dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.