Operator wózka widłowego z UDT - 3400 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Długołęka 3400 brutto PLN

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego.


Oferujemy doskonałe warunki zatrudnienia:

umowę o pracę od pierwszego dnia oraz początkowe wynagrodzenie w wysokości 3400 zł brutto. Pracujemy od poniedziałku do piątku - w weekendy możesz realizować swoje zainteresowania bądź zwyczajnie poleniuchować.

Zapewnimy Ci szkolenie wdrażające w obowiązki. Nasz Koordynator personalny będzie Twoim wsparciem na każdym etapie współpracy, a wynagrodzenie otrzymasz zawsze na czas!

Dodatkowo - po okresie próbnym możesz zostać zatrudniony bezpośrednio przez naszego Klienta.

Oczekujemy jedynie:

uprawnień na wózki widłowe zgodnych z UDT oraz gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Do Twoich zadań będzie należeć:

rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego oraz rozlokowywanie materiału w magazynie.

Dodatkowe informacje

Korzyści z pracy z nami mówią same przez siebie, dlatego wyślij swoje CV i zacznij od zaraz!

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod nr 508 351 455.

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego z UDT - 3400 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego z UDT - 3400 zł brutto w miejscowości: Trzebnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego z UDT - 3400 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego z UDT - 3400 zł brutto, praca w Trzebnica dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Klaudia Piątek

e-mail k.piatek@ksservice.pl

phone 508351455

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie