Studencie pedagogiki - zostań Wychowawcą w Przedszkolu!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Wiry Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasz Klient znalazł się w potrzebie zatrudnienia Wychowawcy Przedszkolnego. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w prywatnym Przedszkolu w Wirach, k. Poznania.


Zapraszamy do współpracy osoby:

  • kończące studia wyższe na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
  • poszukujące miejsca, w którym będą mogły rozpocząć swoją zawodową karierę
  • z pasją podchodzące do pracy z dziećmi

Oferujemy bardzo dobre warunki pracy!

  • stabilne zatrudnienie – umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wykształcenia, które możesz z nami wynegocjować
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • przyjazną atmosferę w pracy

Pracujemy od poniedziałku do piątku na dwie zmiany:

  • 06:30 - 14:30
  • 10:00 - 18:00

Dodatkowe informacje

Tworzymy zgrany i ciepły zespół, który z miłą chęcią Cię pozna!

 

Więcej szczegółów pod numerem 508 351 455.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Studencie pedagogiki - zostań Wychowawcą w Przedszkolu!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Studencie pedagogiki - zostań Wychowawcą w Przedszkolu! w miejscowości: Komorniki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Studencie pedagogiki - zostań Wychowawcą w Przedszkolu! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Studencie pedagogiki - zostań Wychowawcą w Przedszkolu!, praca w Komorniki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.