Z-ca Managera Księgowości

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Z-ca Managera Księgowości

Stanowisko jest dedykowane dla osoby mającej managerskie doświadczenie w księgowości międzynarodowej spółki, będącej świetnym komunikatorem oraz potrafiącej prowadzić projekty na pograniczu systemów / finansów / it oraz biznesu. Elementami kluczowymi jest duża wiedza podatkowa oraz znajomość IFRS i języka angielskiego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z największych firm z sektora usług medycznych, posiadających w ramach grupy w Polsce szereg spółek o profilu usługowo - medycznych. Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Zastępcy Głównego Księgowego. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za współzarządzanie dużym zespołem (powyżej 20 osób) oraz będzie odpowiedzialna m.in za sprawy podatkowe, raportowanie IFRS oraz wsparcie projektów na styku finansów / IT / biznesu.

Obowiązki:
  • Terminowe raportowanie zgodnie z grupowymi standardami
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na celu usprawnieniu procesów i procedur (projektu na styku Finansów / IT / systemów)
  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji, wdrożenie systemu WorkFlow
  • Współpraca z doradcami podatkowymi, organami podatkowymi oraz bankami
  • Bliska współpraca z kadrą managerską spółki (IT, wdrożeniowcy, biznesowy)
  • Czynny udział w podejmowaniu decyzji
  • Bycie w bezpośrednim zastępstwie Głównego Księgowego w trakcie nieobecności
Profil kandydata
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w księgowości
  • Duża wiedza podatkowa
  • Doświadczenie w raportowaniu zgodnie z IFRS
  • Płynny język angielski - raportowanie za granicę
  • Znajomość systemu Exact oraz systemów billingowych będzie atutem
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów, wdrażaniu systemów, workflow
Oferujemy:

Firma oferuje możliwość prowadzenia bardzo ciekawych projektów, pracę w stabilnej grupie kapitałowej, brak nadgodzin oraz bardzo spokojną, pozbawioną nadmiernej presji kulturę organizacyjną. W zespole występuje praktycznie zerowa rotacja pracowników a stanowisko jest nowe.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Z-ca Managera Księgowości

Jaka oferta pracy na stanowisku: Z-ca Managera Księgowości w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Z-ca Managera Księgowości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Z-ca Managera Księgowości, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.