Lakiernik (malarz natryskowy) - 15,00 euro/godz. - praca w Belgii


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla belgijskiej firmy specjalizującej się w naprawie oraz sprzedaży wózków widłowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko lakiernika (malarza natryskowego)

Zadania na tym stanowisku to mieszanie produktów lakierniczych, malowanie metalowych elementów, regulacja pistoletów oraz utrzymanie kabiny lakierniczej.


Jeśli posiadasz:

  • komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dbałość o szczegóły oraz samodzielność
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Jeśli chcesz:

  • długotrwałego zatrudnienia na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjnej stawki 15,00 euro brutto za godzinę
  • nadgodzin płatnych 22,50 euro brutto za godzinę
  • pomocy w organizacji zakwaterowania, prywatnej opieki medycznej oraz trzynastej pensji
  • karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
  • możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! - Nie czekaj, rozpocznij pracę razem z nami

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Lakiernik (malarz natryskowy) - 15,00 euro/godz. - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lakiernik (malarz natryskowy) - 15,00 euro/godz. - praca w Belgii w miejscowości: Diest jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lakiernik (malarz natryskowy) - 15,00 euro/godz. - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lakiernik (malarz natryskowy) - 15,00 euro/godz. - praca w Belgii, praca w Diest dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Katarzyna Lewicka

e-mail k.lewicka@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie