Analityk finansowy - partner dla sprzedaży na rynek CE

Michael Page Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Podsumowanie / Job summary:

Dla firmy z branży FMCG, poszukuje kandydatów na stanowisko Analityka finansowego, który będzie wspierał sprzedaż produktów na region Europy Centralnej

Opis stanowiska / Job description:

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i prezentacji dla działu sprzedaży / handel zagraniczny
  • Udział w przygotowywaniu pakietów informacyjnych dla Zarządu
  • Sporządzanie analiz, dotyczących sprzedaży oraz marżowości
  • Ocena rentowności projektów inwestycyjnych oraz akcji promocyjnych
  • Udział w procesie budżetowania oraz zamknięcia miesiąca

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - zarządzanie, finanse, ekonomia itp.
  • 3 lata doświadczenia w analizie biznesowej / finansowej (preferowanie firmie z branży FMCG)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2 w mowie i piśmie)
  • Biegła znajomość Excel oraz umiejętność pracy na bardzo dużej ilości danych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemach ERP
  • Wielozadaniowość, nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego
  • Wysokie umiejętności komunikacji biznesowej

Oferujemy / We offer:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Lokalizacja w centrum Warszawy
  • Praca w rozpoznawalnej marce w Europie

Gdzie szukać pracy jako Analityk finansowy - partner dla sprzedaży na rynek CE

Jaka oferta pracy na stanowisku: Analityk finansowy - partner dla sprzedaży na rynek CE w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Analityk finansowy - partner dla sprzedaży na rynek CE Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk finansowy - partner dla sprzedaży na rynek CE, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.