Zmień swoją pracę na lepsze, zostań Operatorem Linii Produkcyjnej i zarabiaj nawet 3200 zł brutto!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Oborniki Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy pracowników na stanowisku: Operator Linii Produkcyjnej.


Przyszedł czas na zmiany?

 

Zdecydowałeś/aś, że poszukujesz pracy?

Świetnie! Znajdziesz ją właśnie u nas!

 

Kogo szukamy? – Operatora Linii produkcyjnej, który będzie zajmował się kontrolą procesu produkcji.

 

Chcemy abyś mógł/mogła przedstawić się nam z jak najlepszej strony, dlatego podpowiemy Ci, na co zwracamy uwagę!

 

  • Cenimy doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Wymagamy gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Posiadasz uprawnienia na suwnice oraz obsługę wózka widłowego? – Są one dla nas bardzo cenne, dlatego nie zapomnij się nimi pochwalić.

 

Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie atmosfera w pracy sprawia, że chce się do niej wracać każdego dnia, dlatego dbamy o zadowolenie naszych pracowników i rozwijamy ich umiejętności przy pomocy szkoleń .

 

Proponujemy świetne warunki zatrudnienia:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 17-19 zł/h brutto (w zależności od doświadczenia i umiejętności )
  • Solidne premie.

 

Nasza firma znajduje się w Obornikach Wielkopolskich, a z Połajewa, Obrzycka, Murowanej Gośliny, Szamotuł i Rogoźna zapewniamy darmowy dojazd!

 

 

Dodatkowe informacje

Zainteresowany/a? Nie czekaj ani minuty dłużej! Aplikuj! 

Potrzebujesz dodatkowych informacji? 

Zadzwoń: 503 075 956 lub

napisz: e.cofta@ksservice.pl 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zmień swoją pracę na lepsze, zostań Operatorem Linii Produkcyjnej i zarabiaj nawet 3200 zł brutto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zmień swoją pracę na lepsze, zostań Operatorem Linii Produkcyjnej i zarabiaj nawet 3200 zł brutto! w miejscowości: Rogoźno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zmień swoją pracę na lepsze, zostań Operatorem Linii Produkcyjnej i zarabiaj nawet 3200 zł brutto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zmień swoją pracę na lepsze, zostań Operatorem Linii Produkcyjnej i zarabiaj nawet 3200 zł brutto! , praca w Rogoźno dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.