Szukasz pracy? Zasil nasz zespół jako Pracownik Produkcji i zarabiaj nawet 3100 zł brutto!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Strzelin Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie dla naszego Klienta zajmującego się dystrybucją pomp, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strzelinie na stanowisku Pracownik Produkcyjny.


Poszukujesz pracy?

Dobrze trafiłeś/aś!

Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia

 

Zostań Pracownikiem Produkcji i pracuj z nami przy serwisowaniu maszyn, obrabianiu metalowych elementów i obsłudze linii produkcyjnej.

 

Wystarczy, że jesteś gotowy/a do pracy w systemie trzyzmianowym i posiadasz doświadczenie w pracy produkcyjnej – im większe tym lepiej!

Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia, rozwijając się zysukujesz!

 

Możesz pochwalić się uprawnieniami UDT na wózki widłowe, suwnice lub żurawie?

Super, czyni Cię to idealnym kandydatem/kandydatką, który/a mógłby/mogłaby ubogacić nasz zespół!

Interesujące?

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Gwarantujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Elastyczne podejście do potrzeb pracowników – chcesz zarobić więcej? Jasne! Dajemy Ci możliwość wyrobienia dodatkowych nadgodzin w soboty i niedziele.
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie od 2600 zł brutto do 3100 zł brutto, uzależnione od doświadczenia i umiejętności. 
  • Solidne premie do 450 zł brutto.
  • Ubranie i obuwie pracownicze.

Dodatkowe informacje

Spodobała Ci się nasza oferta? Aplikuj, nie czekaj aż inni zrobią to przed Tobą!

Na wszystkie dodatkowe pytania, chętnie odpowiemy pod numerem:

503 075 956 lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl 

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Szukasz pracy? Zasil nasz zespół jako Pracownik Produkcji i zarabiaj nawet 3100 zł brutto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Szukasz pracy? Zasil nasz zespół jako Pracownik Produkcji i zarabiaj nawet 3100 zł brutto! w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Szukasz pracy? Zasil nasz zespół jako Pracownik Produkcji i zarabiaj nawet 3100 zł brutto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Szukasz pracy? Zasil nasz zespół jako Pracownik Produkcji i zarabiaj nawet 3100 zł brutto! , praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.