Kierownik Placówki Bankowej

Bank Millennium S.A. Toruń Wynagrodzenie do negocjacji

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To także wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.

Naszą pasją jest jakość i innowacyjność, budujemy relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi: o satysfakcję klienta.


Jeśli:

  • ukończyłeś wyższe studia ekonomiczne
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, w tym produktów inwestycyjnych
  • rozumiesz cele biznesowe i potrafisz je realizować
  • potrafisz skutecznie zarządzać zespołem sprzedażowym
  • zapewniasz wysoką jakość świadczonych usług oraz wysokie standardy sprzedaży

a do tego:

  • cenisz ludzi z pozytywną energią i optymistycznym nastawieniem
  • chcesz pracować w banku, który śmiało możesz polecić znajomym
  • jesteś nastawiony na rozwój, czyli tak jak my: zawsze mierzysz wyżej
  • zarządzanie naszą placówką będzie idealną pracą dla Ciebie!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Placówki Bankowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Placówki Bankowej w miejscowości: Toruń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Bank Millennium S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Placówki Bankowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Placówki Bankowej, praca w Toruń dopasowana do Twoich wymagań.Bank Millennium S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.