DOSTAWCA

UBER POLAND SP. Z O.O. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Uber Eats to technologia, która łączy ponad 300 miast, 250 000 restauracji, setki tysięcy dostawców i miliony klientów na całym świecie.

W Polsce to nowy sposób współpracy z Uberem
w ramach którego poszukujemy osób na stanowisko: DOSTAWCA

Dzięki współpracy z Uber Eats zarobisz pieniądze realizując dostawy jedzenia w Twoim mieście. Między dostawami możesz odpocząć. Jesteś swoim własnym szefem. Jeździsz tam, gdzie Ci wygodnie w wybranych przez siebie godzinach. Usługa jest dostępna dla użytkowników pomiędzy 9:00, a 00:00 (w weekendy do 4:00 w nocy). Dostawy możesz realizować samochodem, rowerem lub skuterem - w zależności od tego, co wybierzesz.

Przychód: średnio 20 - 30 zł za godzinę. Otrzymasz cotygodniowe rozliczenie za liczbę zrealizowanych dostaw!


Korzyści ze współpracy:

  • elastyczne godziny pracy - zarobisz tyle, ile dostaw zrealizujesz
  • przelew co tydzień na konto
  • gwarantowane premie w godzinach i dniach dużego popytu
  • różne możliwości współpracy (jeśli nie posiadasz działalności gospodarczej, możesz także współpracować z jednym z partnerów, wejdź na ubermarket.pl i znajdź odpowiedniego partnera)

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako DOSTAWCA

Jaka oferta pracy na stanowisku: DOSTAWCA w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UBER POLAND SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako DOSTAWCA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DOSTAWCA, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.UBER POLAND SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.