Programista MS Dynamics AX

Asseco Poland S.A. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Masz już doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych na MS Dynamics AX? Interesuje Cię dalszy rozwój w tym obszarze? Chciałbyś brać udział w rozwijaniu dużych systemów, z których na co dzień korzystają miliony Polaków ? Jeżeli odpowiedź brzmi "tak", to zaaplikuj i dowiedz się więcej.


Czym będziesz się zajmować?

  • Programować rozwiązania oparte na MS Dynamics AX (nowe funkcjonalności, raporty, integracja z systemami klientów etc.)
  • Brać udział w realizacji prac wdrożeniowych w środowisku Microsoft Dynamics AX
  • Rozwiązywać problemy i identyfikować błędy
  • Analizować oraz tworzyć dokumentację techniczną tworzonych modułów

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość i zrozumienie całej architektury oraz funkcjonalności systemu Dynamics AX
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy z Dynamics AX2012 
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu w innych językach zorientowanych obiektowo (C ++, Java)
  • Praktyczna znajomość technologii powiązanych z MS Dynamics (X ++, SQL Server, Windows Serwer)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie lub chęć rozwoju przy tworzeniu projektów dla sektora administracji publicznej 

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Programista MS Dynamics AX

Jaka oferta pracy na stanowisku: Programista MS Dynamics AX w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Asseco Poland S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Programista MS Dynamics AX Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista MS Dynamics AX, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Asseco Poland S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.