Handlowiec - opiekun klienta

Castelior Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Firma CASTELIOR Sp.j. zatrudni na stanowisko Handlowiec - opiekun klienta

Obowiązki:

  • ofertowanie oraz sprzedaż produktów
  • obsługę administracyjną sprzedaży (umowy, dokumenty)
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • raportowanie efektów sprzedaży, dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
  • biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość języka angielskiego.
  • znajomość specyfiki rynku mundurowego (preferowana) oraz przemysłu obronnego
  • doświadczenie w pracy w środowisku ERP ( np. Enova) oraz CRM
  • praca pod presją czasu i doskonała organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • pełnoetatowe stanowisko
  • pracę w dynamicznym wielofunkcyjnym zespole
  • niezależność w podejmowaniu decyzji

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Handlowiec - opiekun klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Handlowiec - opiekun klienta w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Castelior lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Handlowiec - opiekun klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Handlowiec - opiekun klienta, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Castelior praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Castelior

Praca Handlowiec - opiekun klienta, Wrocław

Ogłoszenia Pracodawcy