Prosta ścieżka kariery - Magazynier w Polkowicach, 2950 zł brutto + premie.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Polkowice Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, prowadzimy rekrutację na stanowisko Magazynier.


Chcesz zostać Magazynierem?

Postaw na prostą ścieżkę kariery w naszej firmie.

Poszukujemy osoby, która jest gotowa do pracy w systemie trzyzmianowym, a także chętna do zajmowania się relokacją towarów.

 

To proste!

Wystarczy, że posiadasz już pierwsze doświadczenia w pracach magazynowych.

Staniesz się częścią wykwalifikowanego zespołu, będziesz miał/ła szansę na zarobienie solidnej premii każdego miesiąca oraz podjęcie współpracy na podstawie umowy o pracę.

Na początek proponujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2950 zł.

 

Jeżeli marzy Ci się rozwój i znaczący rozwój umiejętności, to świetne trafiłeś/aś! Pomożemy Ci w wyrobieniu uprawnień UDT na wózki widłowe, a tym samym uczynimy z Ciebie specjalistę w dziedzinie magazynowania!

 

 

Posiadasz już uprawnienia UDT?

Zgłoś się do nas tym bardziej, zaproponujemy Ci wyższe stanowisko i jeszcze atrakcyjniejszą stawkę!

Czekamy na Ciebie w Polkowicach!

Dodatkowe informacje

Taka okazja nie zdarza się często, nie odkładaj decyzji na później, zgłoś się do nas już dziś!  

Chcesz wiedzieć więcej? 

Zadzwoń: 503 075 956 

Napisz: e.cofta@ksservice.pl 

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Prosta ścieżka kariery - Magazynier w Polkowicach, 2950 zł brutto + premie.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prosta ścieżka kariery - Magazynier w Polkowicach, 2950 zł brutto + premie. w miejscowości: lubin,dolnośląskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prosta ścieżka kariery - Magazynier w Polkowicach, 2950 zł brutto + premie. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prosta ścieżka kariery - Magazynier w Polkowicach, 2950 zł brutto + premie. , praca w lubin,dolnośląskie dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.